bg_image
درباره هاشور

ارائه بروزترین خدمات

img

شروع فعالیت از سال 1396

شرکت هاشور خدمات خود را از سال 1396 با ساخت سایبان افقی متحرک آغاز نمود . دامنه محصولات از آن زمان وسیع تر شده و مدل های مشابه سایبان را در خدمات خود اضافه کرده است . از سال 1400 شرکت در حوزه روشنایی و المان های نوری وارد شده و محصولات خاص را به بازار عرضه داشته است . هاشور امروز با بیش از 7 مدل از سایبان های متحرک در سرتاسر ایران و همچنین بیش از 20 نمونه المان روشنایی آماده ارائه خدمات میباشد .

image
تحقیق و توسعه نقش حیاتی در هاشور دارد.تمامی محصولات هاشور کاملا مهندسی شده و از نظر قابلیت اطمینان تست شده اند.

چرا هاشور

در هاشور با استفاده از تجهیزات بروز ، تولید و آزمایش قطعات تحت نظارت مهندسین متعدد و مجرب انجام می پذیرد . تعهد به ضمانت کالا و خدمات پس از فروش و همچنین امکان خرید مستقیم حس اعتماد را در مشتری ایجاد می نماید .

دانش بالا

شرکت هاشور با بهره مندی از نیروی جوان و متعهد همواره از خلاقیت و دانش روز استفاده می کند تا بتواند بهترین کیفیت را به بازار عرضه نماید.

اطمینان از کیفیت

تحقیق و توسعه نقش حیاتی در هاشور دارد. تمامی محصولات هاشور کاملا مهندسی شده و از نظر قابلیت اطمینان تست شده اند. مزایایی که طیف محصولات هاشور ارائه می دهد (به ویژه زمانی که ترکیبی از محصولات استفاده می شود) کنترل آفتاب، آب و هوا، باد ، باران و حفاظت از حریم خصوصی است . محصولات هاشور نه تنها عملکردهای عملی را انجام می دهند بلکه می توانند ظاهر ملک و ارزش آن را نیز افزایش دهند. همچنین تمامی نصب های سازه های متحرک توسط نصابان داخلی هاشور آموزش دیده انجام می گردد.

طراحی سه بعدی

متخصصان هاشور طیف کاملی از سیستم‌های سایه‌انداز خورشیدی لوور را ارائه می‌دهند و از نرم‌افزار سه بعدی دیجیتالی درجه یک جهانی استفاده می‌کنند تا به شما کمک کند تا نحوه ظاهر محصولات خود را در محل تجسم کنید.

تجربه بالا

تجربه بالای نیرو های هاشور کمک میکند تا محصولات ما از کیفیت بالا و طراحی منحصر به فردی برخوردار باشند.